۳۰% تخفیف ویژه برای آژانس های گردشگری با خرید اسکریپت کوچــر خرید آنلاین!

فروشگاه

با رنیکس یک قدم جلو هستید!

درباره رنیکس

رنیکس چیست ؟

رنیکس یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و …) و فایل های گرافیکی و آموزش های ارزشمند… را از آن تهیه نمائید.

رنیکس یک فروشگاه قالب وردپرس که اکثر محصولات آن با سلیقه ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است.

 

تفاوت هایی که در فروشگاه قالب وردپرس رنیکس مشاهده می شود:

  • در نظر گرفتن سلیقه ایرانی در طراحی قالب وردپرس
  • سادگی پنل مدیریت قالب وردپرس و راحتی کار با قالب وردپرس جهت مدیریت سایت (بدون هیچ دانش قبلی)
  • امنیت بالای قالب وردپرس (کمترین استفاده از افزونه ها و اسکریپت ها)
  • سرعت لود قالب وردپرس مناسب با اینترنت ایران
  • بهینه سازی قالب قبل از درج در فروشگاه (بدون نیاز به سئو)
  • حجم بسیار پایین قالب (حجم قالب های رنیکس حدود ۱ مگابایت بوده)

 

نحوه کارکرد رنیکس

رنیکس با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان رنیکس بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند رنیکس این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت رنیکس هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

 

پشتیبانی قالب وردپرس

نکته دومی که همه مدیران سایت بدون شک همیشه با آن درگیر بودند خدمات پشتیبانی بوده که در صورت بروز مشکل و یا نیاز به راهنمایی و … پشتیبان و طراح قالب وردپرس در دسترس باشد و ما این نگرانی را به کل برطرف کردیم و تمام مشتریان ما که تا کنون از فروشگاه قالب وردپرس رنیکس محصولی را خرید کرده اند این موضوع را کاملا احساس کرده اند که خرید یک قالب وردپرس شروع یک رابطه دوستانه بین رنیکس و مشتری بوده و ما همیشه همراه مشتری بوده ایم و راز موفقیت ما ارائه خدمات پشتیبانی مناسب و به موقع به مشتری بوده .

 

چرا به فروشگاه قالب وردپرس رنیکس اعتماد کنیم؟

فروشگاه قالب وردپرس رنیکس یک سایت کاملا رسمی بود و نکته قابل توجه این است که تمام محصولات ما توسط یک تیم طراح برنامه نویسی و کدنویسی شده است و پشتیبان تمام محصولات به عهده تیم رنیکس می باشد.

(برخی سایت ها که در زمینه قالب وردپرس فعالیت می کنند به صورت همکاری در فروش بوده که این وب سایتها فقط محصولات و همان قالب وردپرس را از فرد یا افرادی می گیرند و در سایت به فروش می گذارند. در اینصورت پشتیبانی بر عهده این سایتها نبوده و شما فقط می توانید از فردی که قالب وردپرس را برای فروش گذاشته درخواست پشتیبانی کنید، پس عملا سایتی که قالب وردپرس را از آن خریداری کرده اید پشتیبان شما نیست !! )

توسط
تومان
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...